Telefon Mail PRIJAVNINA
1 Franci Kranjc Kra-And-Nic 041 639 609 franci.kranjc@obcina-ziri.si 170 € 85 €
  Sašo Nicoletti   040 242 427 nicoletti.racing@gmail.com
  Andraž Poljanšek   031 679 917   85 €
2 Marko Kopač Mahar-Melin 041 715 645 kopac.marko@siol.net 170 € 85 €
  Iztok Melin   040 830 066 iztok_melin@t-2.net 85 €
3 Dejan Sedej Dejan-Toni 041 365 878 dsedej@gmail.com 170 € 85 €
  Toni Magajne   031 734 287 toni.magajne@gmail.com 85 €
4 Simon Pišlar Simon-Erik 041 465 862 simon_pislar@t-2.net 170 € 85 €
  Erik Burjek   041 641 638 erik.burjek@gmail.com 85 €
5 Branko Eržen Branko-Vital 041 928 464   170 € 85 €
  Vital Justin   041 407 520 trg051@alpina.si; rdziri@gmail.com 85 €
6 Roman Stanonik Pepe-Uroš 041 755 278 roman.stanonik@telemach.net 170 € 85 €
  Uroš Kunc   041 342 587 uros.kunc@alpina.si 85 €
7 Igor Klemečič Igor-Brane 041 833 469 igor.klemencic@knaufinsulation.com 170 € 85 €
  Branko Tušek   041 784 017   85 €
8 Drago Krolnik Kruli-Cene 040 587 889   170 € 85 €
  Cene Kavčič   031 494 698 cene@aditrade.si 85 €
9 Sebastjan Brenčič Logatec 040 425 150 sebastjan.brencic@nagodeti.com 170 € 85 €
          85 €
Pravila
1. kolo vsak z vsakim
2. Igra se na 3 dobljene sete. Peti set se igra tiebreak do 10
3. Pri 40:40 se igra na "Zlato žogo" oz. "Zlati Kamšk"
Razpored tekem
Razpored je narejen po Bergerjevem krožnem sistemu!
Tekme se igrajo ob sobotah ob 17:00 na obeh igriščih, ne glede na praznike in vreme.
Na tekmo pelje prva napisana dvojica, drugi par pa priskrbi žogice.
Ni nujno da so nove, o tem se zmenita dvojici med sabo (prvi par lahko vseeno zahteva nove žogice)
Pred novim letom bo verjetno igrišče zasedeno in bo prišlo do spremembe razporeda. 
O spremembi boste pravočasno obveščeni.
Prestavljanje tekem
Tekme se načeloma ne prestavljajo, razen če se menjajo ena z drugo!
Runda s pijačo
Zmagovalec dvoboja je dolžan plačati eno rundo, po želji lahko tudi več